Milya Plastik

Milya Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kuruluşunu 2021 yılında gerçekleştirdiğimiz bir şirkettir. Milya Plastik gücünü ve avantajını tecrübeli yönetim kadrosu ve güçlü sermaye yapısı ile alanında uzman çalışma arkadaşlarından almaktadır.

Fabrikası İstanbul’da bulunan Milya Plastik üretimini 7.500 m2 kapalı alan olmak üzere toplam 10.000 m2’lik tesisinde yapmaktadır. Merkez Ofis ve Showroom’u da İstanbul’da bulunmaktadır. Milya Plastik 2021 yılında yapmış olduğu yeni yatırımlar ile birlikte plastik enjeksiyon makine parkuru sayısını artırmış ve bununla birlikte yüksek teknolojili Kalıphane Tesisini de kendi bünyesine alarak tasarım ve kalıplama süreçlerinde zaman, maliyet ve sorunsuz üretim avantajını yakalamıştır.

Salda Tarım ve Hayvancılık

Salda Tarım ve Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 2021 yılında tarım ve hayvancılık sektöründe  faaliyet göstermek üzere Akdeniz Yatırım Holding’in iştiraki olarak kurulmuştur.

Nanox Kimsayal Ürünler

Nanox Kimsayal Ürünler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 2021 yılında, kimya sektöründe faaliyet göstermek, katma değeri yüksek, toplum sağlığına yararlı, çevreye duyarlı  rekabetçi ürünler üretmek üzere Akdeniz Yatırım Holding’in iştiraki olarak kurulmuştur.

ATG Çevre Geri Dönüşüm

ATG Çevre Geri Dönüşüm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 2021 yılında, çevre ve geri dönüşüm bilincinin ve gereksiniminin arttığı bu dönemde; Katı Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm alanında faaliyet göstermek üzere, Akdeniz Yatırım Holding’in iştiraki olarak kurulmuştur.

Günpak Enerji

Günpak Enerji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ,2021 yılında yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik üretmek amacıyla; Elektrik Üretim Santralleri, Hidroelektrik Santralleri, Jeotermal Elektrik Üretim Santralleri, Güneş Enerji Santralleri, Rüzgar Enerji Santralleri, Rüzgar Tribünlerini elektrik piyasasına ilişkin ilgili mevzuata uygun olarak kurmak, kiralamak ve işletmek üzere, Akdeniz Yatırım Holding’in iştiraki olarak kurulmuştur.

Akdeniz Teknoloji

Akdeniz Teknoloji, Holding bünyesine yurt içinden ve yurtdışından gelen tüm Teknoloji taleplerini değerlendirmek için kurulmuş olan anahtar teslim çözüm üreten Sistem Entegratörü bir kuruluştur.
Akdeniz Teknoloji özellikle Zayıf Akım Sistemleri, Mobese Sistemleri ve Araç Zırhlama Sistemleri konusunda uzmandır.
Akdeniz Teknoloji Nato ve Milli Tesis Güvenlik Belgelerine sahiptir.