Atak Koruma ve Güvenlik Hizmetleri

Gücünü hizmet sektöründe ülkemizin öncü kuruluşlarından biri olan “Akdeniz Girişim Holding” den alan “Atak Koruma ve Güvenlik  Hizmetleri”, her türlü kişi, özel tüzel ve kamu kuruluşlarına  koruma ve güvenlik hizmetleri vermektedir.

Güvenlik sektörünün aranan markası olan “Atak Koruma ve Güvenlik Hizmetleri”, güvenlik danışmanlığı, özel güvenlik eğitimi ve güvenlik eğitimi hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Yakın koruma ve savunma eğitimi almış profesyonel personel ile gerçek kişilere V.I.P yakın koruma hizmeti sağlanmakta, toplantı, seminer ve benzeri organizasyonlara güvenlik hizmeti verilmektedir.

Hedefimiz; yenilikçi, kaliteli, ülkesinin değerlerine saygılı ve deneyimli güvenilir hizmeti koşulsuz müşteri memnuniyeti il sunarak, toplumun sosyal ve ekonomik gelişimine katkı sağlamaktır.

Eğitim

Akdeniz Yatırım Holding A.Ş. nin İstanbul ve Eskişehir’de bulunan eğitim kurumlarında, özel güvenlik eğitim hizmetleri, 5188 sayılı özel Güvenlik Hizmetine dair kanuna uygun olarak verilmektedir. Eğitim Hizmetlerimiz Özel Güvenlik Görevlilerinin yetiştirilmesine yönelik Temel Eğitimler ile Temel eğitimlerini almış Özel Güvenlik Görevlilerine Yenileme ve düzenli Hizmet içi Eğitimlerini kapsar.

Özel güvenlik eğitim kurumlarında temel eğitimler; Silahsız, Silahlı ve Silah geçiş olmak üzere üç ayrı program olarak verilmektedir.

Poligon

Güvenlik sektörünün öncü kuruluşlarından olan Akdeniz Yatırım Holding A.Ş. bünyesinde görev yapan Özel Güvenlik Görevlilerinin eğitim seviyelerini en üst düzeye çıkarmak amacıyla faaliyet gösteren Eğitim Kurumu’na ilave olarak Atış Poligonunu da hizmete sunmuştur.

5, 10, 15 ve 25 metrelik hareketli hedeflere sahip atış poligonumuzda uzman eğitici personel tarafından atış öncesi eğitimler verilmekte ve eğiticilerin nezaretinde atış yaptırılmaktadır.

Fotoğraf Galerisi